Konkurs!

Z okazji nadchodzących świąt postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym do wygrania jest figurka Alien Queen od Funko. Motyw przewodni konkursu brzmi:

Rzuć wyzwanie Davidowi 8!

Zadanie?

Zaprojektujcie istotę, która nie bałaby się stawić czoła zarówno Neomorfowi jak i Obcemu. Niech David 8 spojrzy z zazdrością na dzieło stworzenia z Waszego laboratorium grozy, a jego twory niech zbledną w obliczu majestatu nowej formy życia.

Technika wykonania: rysunek z opisem. Chcielibyśmy nie tylko zobaczyć stwora, ale i czegoś się o nim dowiedzieć. 🙂

Kryteria: Pod uwagę zostaną wzięte kryteria takie jak pomysł, opracowanie i realizm. Pamiętajcie, że umiejętności artystyczne będą plusem ale jednocześnie sama kreska może nie wybronić pracy. Liczymy na ciekawe i oryginalne podejście.

Na zgłoszenia czekamy do 12 stycznia 2018 (wcześniej: 31 grudnia 2017). Wysyłajcie je na adres mailowy tallana@alienzine.pl (każdy otrzyma potwierdzenie w ciągu 24 godzin od wysłania wiadomości, jeśli go nie otrzymacie dajcie znać w komentarzu).

Zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia terminu nadsyłania zgłoszeń jeśli ilość nadesłanych prac nie pozwoli na wyłonienie zwycięzcy.

Zastrzegamy sobie również prawo do ufundowania dodatkowej nagrody, innej niż główna, jeśli poziom nadesłanych prac będzie porównywalnie wysoki.

Jeśli macie jakieś uwagi bądź zastrzeżenia co do konkursu, jego formy lub czegokolwiek innego prosimy o kontakt pod adresem do nadsyłania zgłoszeń.

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie REGULAMIN KONKURSU

Czekamy z niecierpliwością! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.